31°
Hava Durumu
Hissedilen : 34°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - KD
Nem : 53%
canlı izle
KARADENİZLİLER BİR ARADA
Tarih: 30/03/2011
Kaynak: Kent Haber
KARADENİZLİLER BİR ARADA
Bodrum Karadenizliler Dayanışma Derneği'nin 1. danışma ve tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Gümbet Doria Otel'de yapılan toplantıya Bodrum'da yaşayan yaklaşık 50 Karadenizli vatandaş katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantıya katılanlar sırayla kendilerini tanıttılar. Birbirinden farklı işkollarında yer alan katılımcıların, tanışmaları ve sohbetleri olukça sıcak bir atmosferde gerçekleşti.

Derneğin Başkanı Mustafa Berberoğlu amaçlarının Bodrum'da yaşayan Karadenizlileri bir araya getirmek olduğunu belirtti. Berberoğlu yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

"Bodrum Yarımadası'nda yaşayan çok sayıda Karadenizli var. Bir araya gelerek yardımlaşmayı artırmak, iyi günde ve kötü günde bir arada olmak istiyoruz. Derneğimizin şu anda 50 üyesi var ama tabi ki bu sayı her geçen gün artacak" dedi. Karadenizlilerin toplantısında esprili sohbetler dikkat çekerken, toplantının yapıldığı salonda zaman zaman gülüşmeler yaşandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30