Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
KARADENİZLİLER BİR ARADA
Tarih: 30/03/2011
Kaynak: Kent Haber
KARADENİZLİLER BİR ARADA
Bodrum Karadenizliler Dayanışma Derneği'nin 1. danışma ve tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Gümbet Doria Otel'de yapılan toplantıya Bodrum'da yaşayan yaklaşık 50 Karadenizli vatandaş katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantıya katılanlar sırayla kendilerini tanıttılar. Birbirinden farklı işkollarında yer alan katılımcıların, tanışmaları ve sohbetleri olukça sıcak bir atmosferde gerçekleşti.

Derneğin Başkanı Mustafa Berberoğlu amaçlarının Bodrum'da yaşayan Karadenizlileri bir araya getirmek olduğunu belirtti. Berberoğlu yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

"Bodrum Yarımadası'nda yaşayan çok sayıda Karadenizli var. Bir araya gelerek yardımlaşmayı artırmak, iyi günde ve kötü günde bir arada olmak istiyoruz. Derneğimizin şu anda 50 üyesi var ama tabi ki bu sayı her geçen gün artacak" dedi. Karadenizlilerin toplantısında esprili sohbetler dikkat çekerken, toplantının yapıldığı salonda zaman zaman gülüşmeler yaşandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Başlık
Yorum
arzu
31/03/2011
duyuru
Evet hiç bayan yoktu Teşki daha iyi bir duyuru yapılsaydıda..bizde bu haberi internetten degide.. Bir rizeli olraktan orada olaraktan gerçekleştirseydik..
karadenizli
31/03/2011
karadeniz
Nedense hiç kadın yok...
Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Diy. İlkay Öngen
Dr. Gürol Oral
Uzm. Psk. Ayben İpek
Dr. Ö. Aygül Acar
www.kenttv.net © 2000 - 2015 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA
Toplam Ziyaretçi : 38242645
Günlük Ziyaretçi : 7460
Online Ziyaretçi : 45