27°
Hava Durumu
Hissedilen : 29°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - BGB
Nem : 63%
canlı izle
16 YILLIK AŞK, NİKÂH MASASINDA TESCİLLENDİ…
Tarih: 16/07/2010
Kaynak: Kent Haber
16 YILLIK AŞK, NİKÂH MASASINDA TESCİLLENDİ…
Bir Türk’le, bir Şili’linin, İsveç’te başlayan 16 yıllık aşkları Bodrum’da nikâh masasında sonlandı.25 yıldır İsveç’te yaşayan ve kurduğu fast-food zinciriyle iş hayatında büyük başarı yakalayan Zafer Bakırdan, 16 yıllık aşkı Jessica Michelson ile Bodrumda evlendi. Yılın önemli bir bölümünü Bodrum’da geçiren Bakırdan çifti, Seçkin Konaklar Otelinde, aralarında ünlü isimlerinde olduğu yakın dostlarından oluşan bir grupla evliliklerini kutladı.

Alkışlar arasında sahneye çıkan Gelin ve damat dostlarının tebriklerini kabul ettikten sonra sahneye çıkarak duygularını paylaştılar. Birbirlerine olan sevgilerini konukların önüne tekrar dile getiren çifte konuşmaların ardından sembolik bir takı töreni yapıldı ve yeni evli çift ilk danslarını yaptı.

Törene, Adnan-Lale Şenses çifti, Fatih Erkoç, Atilla Özdemiroğlu,Bodrum Emniyet Müdürü Niyazi Turgay ve eşi Aysun Turgay, Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Oğuz Poyraz ve Eşi Asiye Poyraz,Ege Yat Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özer ve Eşi Selda Özer,Dünyanın en Güzel Koyları birliği seçilmiş Başkanı ve Seçkin Konaklar Otelinin sahibi Galip Gür ve Eşi Meral Gür’ün de aralarında bulunduğu Bakırdan çiftinin yakın dostları katıldı.

Törene konuk olarak katılan ünlü sanatçı Fatih Erkoç sahne alarak duygu dolu iki unutulmaz şarkısını Bakırdan çifti için seslendirdi. Ünlü müzisyen gelin ve damadı çok yakından tanıdığını onlara mutluluklar dilediğini söyledi.

Düğüne katılan Türk Müziğinin ünlü ismi Adnan Şenses ise “ darısı diğer arkadaşlarımın başına, daha nice evlilikler diliyorum arkadaşlarıma ” diyerek esprili bir dille kendisinin 6 kez evlenmiş olmasına gönderme yaptı.Şenses Bodrum’da yaşamaktan çok mutlu olduğunu ve Bodrum’daki evinin yaşamının önemli bir parçası olduğunu söyledi.

Düğün pastasının kesilmesinden sonra Gecede bulunan Fatih Erkoç’ta yeni evli çift için sahneye çıkarak şarkı söyledi. Eski şarkılarından birkaç tanesini söyleyen Erkoç, geceye katılanlara unutulmaz dakikalar yaşattı.

Gece canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam etti. Bizde yeni evli çifte Kent Medya Grubu olarak ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30