21°
Hava Durumu
Hissedilen : 21.1°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1014 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - Bati
Nem : 65%
canlı izle
TDH'DEN MUHTARLARA YEMEK
Tarih: 21/04/2010
Kaynak: Kent Haber
TDH'DEN MUHTARLARA YEMEK
Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Bodrum İlçe Başkanlığı'nca Bodrum Yarımadası'nda bulunan 63 Muhtara yemek verildi. Yemeğe TDH Genel Sekreteri Hasan Aydın, TDH Muğla İl Başkanı Ertuğrul Çetin Özcan, TDH Muğla İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Celal Mahmutoğlu, TDH Muğla İl Yönetimi, Bodrum İlçe Başkanı Tarık Akil, Bodrum İlçe Yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı da katıldı.

Yemekte konuşan TDH Muğla İl Başkanı Ertuğrul Çetin Özcan gazetecilere yaptığı açıklamada, tüm İl ve İlçelerde çalışmalar yaptıklarını belirterek şöyle konuştu ;
"Yaklaşık 35 beldemiz kuruldu ve hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımız devam ederken unutamayacağımız kişiler muhtarlarımız. İktidara gelirsek muhtarlar sayesinde geleceğimizi biliyoruz. Daha önce Muğla'da 80'e yakın muhtarımızla bir araya gelerek bilgilendirdik. Bugün Bodrum'da muhtarlarımıza eşleriyle birlikte tanışma ve bilgilendirme toplantısı düzenledik. Bodrum'dan sonra aynı şekilde Milas'ta da muhtarlarımızla bir araya geleceğiz. Seçimlere kadar yoğun bir çalışmaya girdik devam ediyoruz." dedi.

Yapılan konuşmaların ardından TDH Teşkilatı geceye katılan Muhtarlar ile sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30