27°
Hava Durumu
Hissedilen : 29°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1012 hPa
Ruzgar : 5.0 Km/S - BGB
Nem : 63%
canlı izle
BODRUM ŞOFÖRLER ODASI’NDA SEÇİM SÜRECİ
Tarih: 06/02/2010
Kaynak: Kent Haber
BODRUM ŞOFÖRLER ODASI’NDA SEÇİM SÜRECİ
Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda mevcut başkan Mehmet Güner'in ardından, Hasan Kablı'da oda başanlığı için aday olduğunu açıkladı.Kumbahçe Halikarnas taksi durağı önünde,seçilmesi durumunda birlikte görev yapacağı yönetim kurulu üyeleri ile adaylığını açıklayan Kablı “Korsan taşımacılıkla sonuna kadar mücadele edeceğim” dedi.

Yapmak istediklerini düzenlediği basın toplantısında açıklayan Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı şunları söyledi:

“Birikmiş SSK,Bağkur ve Vergi borçlarının taksitlendirilmesi için gerekli yerlere başvurular yapılacak. İhtiyacı olan üyelerimin sağlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanmalarını sağlayacağım. Akaryakıt dağıtım şirketleri ile anlaşılıp üyelerimin ucuza akaryakıt almalarını sağlayacağım. Bodrum’a yurtdışından turist getiren tur operatörleri ile kavga değil barış yapacağım. Onların daha fazla turist getirmelerini, üyemin daha çok para kazanmasını sağlayacağım” şeklinde konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30