Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
BODRUM ŞOFÖRLER ODASI’NDA SEÇİM SÜRECİ
Tarih: 06/02/2010
Kaynak: Kent Haber
BODRUM ŞOFÖRLER ODASI’NDA SEÇİM SÜRECİ
Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda mevcut başkan Mehmet Güner'in ardından, Hasan Kablı'da oda başanlığı için aday olduğunu açıkladı.Kumbahçe Halikarnas taksi durağı önünde,seçilmesi durumunda birlikte görev yapacağı yönetim kurulu üyeleri ile adaylığını açıklayan Kablı “Korsan taşımacılıkla sonuna kadar mücadele edeceğim” dedi.

Yapmak istediklerini düzenlediği basın toplantısında açıklayan Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı şunları söyledi:

“Birikmiş SSK,Bağkur ve Vergi borçlarının taksitlendirilmesi için gerekli yerlere başvurular yapılacak. İhtiyacı olan üyelerimin sağlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanmalarını sağlayacağım. Akaryakıt dağıtım şirketleri ile anlaşılıp üyelerimin ucuza akaryakıt almalarını sağlayacağım. Bodrum’a yurtdışından turist getiren tur operatörleri ile kavga değil barış yapacağım. Onların daha fazla turist getirmelerini, üyemin daha çok para kazanmasını sağlayacağım” şeklinde konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum
İSİMSİZ
18/02/2010
İYİ OLAN KAZANSIN
herkez herkeze çamur atmayı bıraksın bırakında 14 martta görelimm herşeyiii İYİ OLAN KAZANSINN!!!!
lobici
17/02/2010
esnafın sesi kısıldı
sonunda buda oldu şöf oda seçimlerine de siyaset karıştı hayırlı olsun arkadaşlarrrr at gözlüklerini çıkarıp atalım esnafın sesi kardeşşş iyi oku sayın çanakçıyı eleştirmiyorum vaadleririn daha dikkatli seçmesini temenni ediyorum çünkü siyasetçi edasıyla konuşuyor sonuçta kazansada kazanamasada çanakçı bizim esnafımız ama insanları birlik bereberliğe davet ederken kendileri neyapıyorlar işin bu tarafına dikkat çekmek isterim saygılar
isimsiz
15/02/2010
sayın aday
sayın kablı başkan adayı olacağın kadar eteklerindeki çöpleri temizlemiyi öğren ondan sonra halkın karşısına çık sana oy verecek adamlarıda batırma
gurucu
15/02/2010
ağa adam sever
BEYLER NE BU AĞA TAKINTIN AĞA ADAMLARI SEVER SEN GIBI MARABALARDA HEM YER HEMPİSLER AYIP AYIP SAYGISIZLIK YAPMA AĞALARI BEĞENMİYOSAN YOKUŞBAŞINDAN UZAVE
ali kaya
15/02/2010
kimin adamı olmalı*
Bayramoğlu onun bunun adamı olacağına adam gibi adam olursan bu seçimi de alırsın ama zor,çünkü ağaların olmadan arabaya bile binemiyor sun ağanın cipinden inmiyorsun be arkadaşım,önce kendi şoförün ol sonra şoförler odasına başkan ol.............
isimsiz
14/02/2010
görücez...
bayramoğlu madem knşamıyor dierlerine ne demeli gerçekten knşmasını bilmiyorsa o kadar millet ndn geldi dinlemeye bu olaylarda knşmanın önemli oldugu kadar beceride çok önemlidir bir işi 3 günde becermek var 3 ayda becermek var o yüzden göznüzü açık yapabilecek becerebilecek olanlar gelsin başaaa biz inanıyoruz ki 14 martta bayramoğlu olucak biz görüyoruz ki bütün işlerin üstesinden o gelecek burlardan laf sölemesi kolay padişahın bile arkasından konuşurlar SÖZ KONUSU YÜZÜNE SÖLEMEKTİR BURDA SÖLEDİKLERİNİZİ YÜZÜNEDE SÖLESENİZEE knşamıyormuşş çok biliyorsanız shne orda birde isizn knşmanızı dinleyelim bakalım onun kadara ble becerebilecekmisiniz(d.k)
esnafın sesi
14/02/2010
lobiciye cevap
sayın lobici sen herhalde çanakcıyı iyi dinlemiyorsun konuşmaları iyi not alamamışşın daha iyi dinle kardeş 14 martta çanakcı başkan ve şunu unutmadiğer iki adayda sadece onun projelerini taklit ediyor çanakcıyı eleştireceğinize tecrübe onda ,proje onda,heryere ve herkonuma yakısan tek aday sen biraz dikkatli dinle lobici
lobici
12/02/2010
yalandan kim ölmüş
sayın aday çanakçı sana sormak istediklerim çok ama bir vaadin varki rahmetli kemal sunal bile bu kadar güldürmemişti beni diyorsun ki kocadonla görüştüm mnb lerin üstünü örttürecem sonrada diyorsun gar zaten taşınacak yıkılacak düzenlemeye gerek yok adaylık sana yaramadı aynı toplantı içinde ne konuştuğunu unutuyorsun sen biraz dinlen
pehlivan
12/02/2010
kimse çamur atmasın
arkadaşlar ona buna bırakında çamur atmayı herkez ne yapacaksa anlatsın ya.Obunu yapmış şu bunu yapmış laf etmesin hepimiz yarın oraya gittiğimiz zaman herkes işimizi görüyormu ona bakalım
lobici
12/02/2010
medeni cesaret
1 hasan kablı konuşamıyor diyenler çok güzel konuşmasını biliyordunuzda niye aday olmadınız 2 türkiye siyasetinde arkan varmı iş yaparsın yoksa mehmat başkanın başına geldiği gibi bld başkanınıdan dahi randovi alamazsın şöf esnafının derdine çare olamazsın adaylara 3 adaylara çamur atacağımıza kim daha tez iş bitirir iyi analiz yapmalıyız ahkam kesmek kolaydır ama oraya çıkmak medeni cesaret ister adylara başarılar dilerim
sadık sarıer
08/02/2010
müskebililer
arkadaslar burda söz konusu ortakentliler değil.o oralıymış,bu buralıymış falan filan bunlar boş laflar.bize laf değil icraat lazım.burlarda yandaşlık yapmayın cok güvenıyosanız kendınıze cıkın sizde aday olun da ortakentlılere meydan bırakmayın o zaman.
h.s
08/02/2010
şörör arkadaşlar
arkadaşlar hiç kimseye çamur atmaya gerek yok, herşey 14 mart ta sandıktan çıkacak.hizmet ettiysende sandıktan etmediysende sandıktan cıkar. ona buna çamur atmaya gerek yok..
TAKSİCİ CEMAL
08/02/2010
YALANDAN KİM ÖLMÜŞ..
BODRUM SEVEN..ORADA 200 KİŞİMİ VARDI..YUH..BENDE 5 ARKADAŞIMLA ORADAYDIM.AMA OYLAR KABLIYA DEĞİL.. YALANDAN KİM ÖLMÜŞ..TOPLAM 35-40 KİŞİYİ ORADA OLANLARIN YARISIDA TİCARET ODASI ÜYELERİYDİ.bir kısmıda KABLIYA OY VERMEYECEK İNSANLARDI..HERHALDE OYLARI TİCARET ODASINDAN ALACAK GALİBA..ÖYLE GÖRÜNÜYOR..
Bodrum seven
08/02/2010
şoförler çok konuşanın değil iş yapanın yanında oldular
Adam konuşamıyor diyorsunuz ama cumartesi günü Halikarnas Taksi önünde 200 kişiyi toplayabiliyor. Mevcut Başkan bir partiyi arkasına alarak hemde garajda 50 kişi ile basın açıklaması yapıyor. Bu iş bitmiş. 200 kişiyi 3'le çarpsan 600 oy eder. Yolun açık olsun BAYRAMOĞLU.
Mahmut Kocadon ve Mehmet Kocadon'un yakını olması şoför esnafına fayda mı sağlar, yoksa zarar mı? bunu da iyi düşünmek gerekir.
TAKSİCİ CEMAL
08/02/2010
fark ne.?
MEHMET GÜNER KADROSU VE YÜREĞİ İLE ORALARA GELMİŞ BİR BAŞKAN..HİÇ KİMSENİN KANATALARI ALTINA GİRMEZ.KENDİ KANATLARIYLA UÇAR VE ESNAFINDAN BAŞKA KİMSECİKLERE GÜVENMEZ..ARADAKİ FARK BUMU ACABA.?
HALKIN ADAMI
07/02/2010
HALKIN ADAMI
SAYIN MEHMET GÜNER VE HASAN KABLI'YA TEKRAR SORUYORUM

KURMUŞ OLDUĞUNUZ AİLE ŞİRKETİNİZ NE OLDU DEVAMMI???
VER HESABINI VEREYİM CEVABINI
tuncay
07/02/2010
çıta
Mehmet başkan korsan taşımayla mücadele diyor,hasan kablı barış yapıcam diyor.hırsızla barışmı olur.Mehmet başkan gerçekten Şoförler odasında çıtayı çok yüksek tutmuş.Ha birde sorayım D-2 yetki belgesi alamayan S plakalıları yasalara rağmen nasıl çalıştıracaksın.
Taksiciler ve hatlı minibüslerde öğrenci taşımaya kalksalar nasıl olur.ne dersin..
mahmut
07/02/2010
doğrucu kardeş
en azından bir partiye sırtını dayamış ki öyle değil sana bunu kim akıl verdiyse.bak doğrucu kardeş arkadaş olmakta suç falan yok her seçime,her sivil toplum kuruluşuna bir adam yerleştirme telaşlarını insanlar görüyo lafa geldimi sağda solda ben hiçbir seçime müdahele etmem vatandaş kendi karar versin diyolar icraatta laflarının arkasında durmuyolar.sen abilerine söyle kendi başkanlıklarına sahip çıksınlar esnaf kendi başkanını seçip sahip çıkar.
TURGUTREİSLİ
07/02/2010
TARAF DEĞİL TARAFTAR OLUN
EY KOCADONLARI SEVMEYENLER ÇEKEMEYENLER ORTAKENT UGANDA ULKESIMIKI YERIYOSUNUZ OKADAR ADAMSINIZ NIYE HEM BELEDIYENIZE HEM TICARETINIZE BAŞKANLIĞI YAPAMIYOSUNUZ OYUZDEN KARGA MİSALİ LAKLAKLA ÖMÜR GEÇİRMEYİN BAYRAMOĞLU EFEM SANA HERŞEY YAKIŞIR YURU BE YAPCEM ETCEM DE SEN BODRUMUN ADAMI BOLE KONUŞUR MAHMUT ÖĞREN AKLIN YOLU BIR TARAF DEĞİL TARAFTAR OLUN BIZDE HERKESE YETECEK KADAR YER VARR KOCA BODRUM
dogrucu
07/02/2010
doğrucu
Ne zamandır Bodrum ticaret odası başkanının veya belediye başkanının arkadaşı olmak suç oldu? Bir oda başkanının sırtını bir partiye dayaması o mesleği icra edenlere ne kadar fayda sağlar. Sağolsun sayın Mehmet Güner CHP dışında herkesle kavgalı! Ayrıca kimin doğru olduğuna şoförler karar verecek, Kenttv veya bir parti değil. Bunu yayınla da görüyim seni aslan Kenttv!
hasan
07/02/2010
maraba
annaşıldı siz cemiyetide ele geçirip şöför esnafını bitirmeyi,planlarınızı daha rahat uygulamayı kafaya koymuşsunuz ama biz buna alet olmucaz.başaramayacaksınız.size teslim olmucak bu esnaf ağalığınız ortakentte söker sizin marabalarınızı orda kullanın.
MAHMUT
07/02/2010
ŞOFEER ŞOFER
kablı bey bide konuşabilsen çok şey anlatcak gibi görünüyon daha iki kelimeyi biraraya getiremiyon çıkmışın koca cemiyete başkan olcam diye.sana tavsiyem mahmut kocadon abinin jip ine bin onla gez takıl sen köyünde alet olma bu işlere.vermişler eline git bunu oku diye onu bile okuyup beceremiyon be kardeşim unu yapcem bunu yapcem yapma yaaaaa.
isimsiz
06/02/2010
14 mart bayramoğlu kazanacak
14 martta hasan kablıyı başkan yapacagız hayırlısıyla verdigi sözleri tutacagından eminiz ve yaptıgı herşeyde ortada kimin ne demesine bakmıyoruz biz herkezi çok iyi tanıyoruz o yüzden 14 martta başkanımız bayramoğlu olacak (d.k)
halikarnas
06/02/2010
en büyük başkan bizim
Sayın Başkan adayımız, yaptığınız taahhütler hem üyelerimize hem de Bodrumumuza faydalı olacak.Ve eminim sözde kalmayacak siz en iyi şekilde üstesinden geleceksiniz.Sizin ve ekibiniz için hayırlı olsun. Başarılar...
Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Diy. İlkay Öngen
Dr. Gürol Oral
www.kenttv.net © 2000 - 2016 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)