Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed.

Get Adobe Flash Player
canlı izle
SARAÇBAŞI, BELEDİYE PERSONELİNİ ZİYARET ETTİ
Tarih: 23/03/2009
Kaynak: Kent Haber
SARAÇBAŞI, BELEDİYE PERSONELİNİ ZİYARET ETTİ
Ak Parti Bodrum Belediyesi Başkan Adayı Emre Saraçbaşı, Bodrum Belediyesi'nin çeşitli kademelerinde görev alan personeli ziyaret etti. Emre Saraçbaşı ve meclis üyesi adayları, belediye kademesi, park ve bahçe birimi ve Ortem temizlik şirketi gibi belediye bünyesindeki kuruluşları ziyaret ederek personelden destek istedi. Saraçbaşı, "Biz başa geçince maaşlarınızda sıkıntı yaşamayacaksınız" dedi. Saraçbaşı, hazırladıkları projeler kapsamında işçileri işten çıkarmaktan ziyade daha çok eleman alımına ihtiyaç duyacaklarını belirterek, "Herhangi bir işten çıkarma durumu yaşanmayacak, o yüzden rahat olun" dedi. Saraçbaşı, daha sonra Bodrum Belediyesi Hizmet Binası'na giderek belediye personeline çalışmalarında başarılar diledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum
necla
25/03/2009
emre saraçbaşı
sn. özgür arkadaşıma cevap olarak tek bir cümle yazıyorum: o zaman denediğinizi tecrübe etmeye devam edin , 5 sene sonra yine görüşürüz , tabii çok daha fazla kaybetmiş ve diğer belediyelerden geri kalmış olarak.
Emre Bey'in başkanlık için her türlü yeterliliği var. Hizmet etsin diye can atıyor , son derece samimi. Tek düşmanlığınız AKP den aday olması mı? AKP akıllılık etti de ondan. Diğer partilerden önce davrandı onu seçerek... Gönül başka türlü isterdi lakin sonuç bu iken bize de akıllı davranmak düşer.
yaşar demirarslan
25/03/2009
ne yapdın
sayın kocadon ortakente ne yapdın beraber yola çıkdığın arkadaşlarını niçin satdın ortakentde bu insanlar sana güvendiler seni başkan yapdılar sende ödül olarak onları bir başka partinin adyına destek vererek geri çekildin gerisinide siz anlatın
yaşar arslan
25/03/2009
en iyi başkan
bütün beld başkanlarını dinledim ve izledim 45 yaşındayım vede deneyimli bir kişiyim başkan adaylarının içinde güvenilir kendinden emin dürüst dinamik yanlızca emre saraç başı bende oyumu emre beye verecem bodrum bu fırsatı tepmesin oylarınızı emre beye verin
ibrahim
25/03/2009
dikkatli olalım
oasisteki 4 belediye başkanını da izledim. içlerinde bu işi yapabilecek yeterliliğe sahip olarak emre beyi beğendim. daha önce de oyumu kocadona vermeyi planlıyordum.ancak akpartiyi sevmemem nedeniyle kesinlikle oyumu mazlum beye vereceğim. konuşma yeteneğinden yoksun birinin pratikte de birşeyler yapacağına inanmıyorum.
özgür
24/03/2009
necla hanıma
bu halk deneye deneye deneme tahtasına döndu.hukumet arkamızda dıye vaad ler verıyor.eğer oy vermedık dıye bodruma sahıp cıkmayıp,o halkı tehdıd edecek bır ıktıdar partısının adayına nıye oy versın bodrum.genel başkanlarından tutun bakanlarına kadar hepsi oy vermezsenız devlet desteğini vermeyız dıye nara atıp halkı sındırmeye çalışıyorlar.emre beyınızde devlet hastanesı zıyaretınde de bunu vurguluyor.evet bır enerjısı var ak partı gıbı bır enerjısı.milletın anasını ağlatan iliğini kurutan enerji.
bodrumlu
24/03/2009
bodrumluya
necla hnm a sonuna kadar katılıyorum emre başkan bodrumun yakaladığı son şans her sözü her hareketi her projesi taktire layık yolu açık olsun sonuna kadar arkasındayız
necla
24/03/2009
enerji veriyor
Emre bey enerji veriyor enerji... Biraz daha dikkat edelim , şu son günlerde daha akıllıca düşünelim. Siz de bir kere olsun şu iki denenmiş başkanı bir kenara bırakın , bu genç arkadaşı dikkatli takip edin. Çabalarını , terbiyesini ve bu genç yaşında edindiği tecrübeyi çok takdir edeceksiniz.
hakan
24/03/2009
başkana?
Gurur duymayanların aklı basında degil mi yani?
bodrumlu
23/03/2009
başkana
aklı başında tüm bodrumlular seninle gurur duyuyor seni başkan olarak görmek istiyor
Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Diy. İlkay Öngen
Dr. Gürol Oral
www.kenttv.net © 2000 - 2016 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA